RÁKÁSZ GERGELY NYÍREGYHÁZÁN

Rákász Gergely koncertorgonista november 10-én Nyíregyházán, a Kodály Zoltán Általános Iskolában ad koncertet.

– Tizenöt évesen, az ország legfiatalabb koncertorgonistájaként adta első hangversenyét. 2005-ig az Egyesült Államokban tanult és koncertezett, mindezidáig több mint 1000 fellépése volt Magyarország, Európa és Amerika nagyvárosaiban. Egyedi látásmódja fiatalos lendülettel tölti meg a komolyzenét – olvasható a győri születésű zeneművész hivatalos honlapján.

A világhírű koncertorgonista egyedi látásmódjával és különlegességével talán Hozzád is közelebb hozhatja a komolyzenét – látogass el november 10-i koncertjére a Kodály Zoltán Általános Iskola Kodály termébe.

A programban:

Mozart – Variációk egy francia gyermekdalra, Mozart – Kis éji zene (Szerenád) Bach – (Változó) Liszt – B.A.C.H Fantázia, Beethoven – Holdfény szonáta, Mozart – f-moll Fantázia

Farkas Fanni

Fotó: Internet

Félévindító ifjúsági közgyűlés

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK)...

Vidám bérlet karácsonyra

Lepje meg Ön is szeretteit Karácsonyra VIDÁM bérlettel!