Országos Természet- és Környezetvédelmi Filmnapok 2017

Idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre az Országos Természet- és Környezetvédelmi Filmnapok 2017, melyhez a nyíregyházi Krúdy Art Mozi is csatlakozott.

Nyíregyháziként sem maradunk ki a jóból, ha a természetfilmek a kedvenceink közé tartoznak. Méltán híres alkotásokat választott műsortervébe Nyíregyháza egyetlen művészmozija, a Krúdy Art Mozi e jeles nap alkalmából. Május 27-én délelőtt 10 órai vetítéssel indul a nap, a Mese a világ végéről alkotást tekinthetik meg az érdeklődők, majd a Vad kunság és A Bakony szikláin, hegymászás mindenkinek filmek kerülnek sorra a délelőtt során. A délután az Ozoneutazás – Észak-India alkotással indul majd, ezt követik a Brutális kémia, a Dubai: Az olajban született oázis és a Magyarság totemállatai nyomában című természetfilmek.

Farkas Fanni

Borítókép: Országos Természet- és Környezetvédelmi Filmnapok 2017

Jön a 8. Michelin Bringafesztivál!

Véssétek be a naptáratokba: június 2., Nyíregyháza, Kossuth tér!

Krúdy-napok Nyíregyházán!

Részletes programért kattints ide!