MEGHAN HERCEGNÉ NEM TUD ALUDNI, MIÓTA KIDERÜLT, HOGY VÁRANDÓS

Harry herceg és kedvese házaspárként most először jár hivatalos külföldi körúton. A hercegné számára azonban megterhelőek ezek a napok.

Sussex hercegnéje éppen ausztráliai körútján van férjével, Harry herceggel, a képriportokat elnézve pedig egy szusszanásnyi ideje sincs a párnak a pihenésre, amire a harmadik hónapban járó Meghannak bizonyára nagyon is szüksége volna.

Péntek reggel a párt a Bondi Beach-en várták, ahol Meghan egy “rossz energiák ellenes” kör tangainak mesélt terhességének részleteiről, és végre megtudhattuk, valójában hogyan is érzi magát a 37 éves hercegné. Mint kiderült, a kismama hetek óta olyan érzése van, mint ha egyfolytában repülőn utazna, és gyors időzóna-átlépések sorozatán esne át. Bár reggeli rosszullétek nem kínozzák, este nem tud elaludni, ilyenkor pedig jógázik.

Forrás:hirado.hu

Freddie Nyíregyházán járt

A Nyíregyházi Televízió stúdiójában járt Freddie és Szebényi Dániel. Nézd meg...