Az OSZTV-n is sikeresen szerepelt a Széchenyi

Gratulálunk!

A 2018/19-ei tanévben Makón a Pénzügyi-számviteli ügyintéző képzés Országos Szakmai Tanulmányi Versenyén, a Nyíregyházi Szakképzési Centrum Széchenyi István közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiumát Papp Barbara 5/13A évfolyamos tanuló képviselte. A tanuló 2017/18-as tanévben sikeres érettségi vizsgát tett közgazdaság ágazaton. Tanulmányait az intézményben Pénzügyi ügyintéző szakon 5. évfolyamon folytatta. Az egy éves szakmai képzés alatt mindig kiegyenlített teljesítményt nyújtott, szorgalmával a félévi tanulmányi eredménye 4,9 lett. Munkáját a pontosság és a precízitás jellemzi, az új ismeretek megszerzése felé nyitottsággal fordult. Szaktanárai elismerően beszéltek Róla.

Felkészítő tanárai: Radványiné Onder Éva, Kócsákné Nagy Krisztina, Huriné Verdes Tímea, Lázár Istvánné, Orosz József.

Fergeteges bál volt a Vasváriban!

A jó hangulat mellett, különleges dekoráció díszítette az iskolát!

Havi Helyzet

Nyíregyháza Megyei Jogú városában és a Megyében egyre több hangsúly helyeződik...