Aranyos aranyak - A jövő bajnokai

A Megyei Úszó Diákolimpián 7 aranyérmet nyertek a Nyíregyházi Arany János Gimnázium és Általános Iskola diákjai!

Az I. korcsoportban 50 gyors és hátúszásban első lett Gyetkó Fruzsina, második ikertestvére Lili, harmadik Szabolcsi Alma.

Szabolcsi Alma első lett 50 m mellúszásban.

A fiúknál Szabó Edvin két bronzérmet nyert, mell- és hátúszásban.

A II. korcsoportos váltóban második lett a fiúk stafétája: Hajdu Péter, Majoros Milán, Majoros András, Keczán Noel.

A III. korcsoportban a leány váltó győzött, Kosztyu Eszter, Kosztyu Flóra, Krisztián Réka, Dicső Gréta összeállításban.

Győzött Csontos Réka a 100 méteres hátúszásban az V-VI. korcsoportban, és a IV. korcsoportos fiú váltó: Polom Miklós, Iván Dominik, Czakó Soma, Máté Gábor sorrendben úszott.

Második lett a III. korcsoportos fiú váltó: Szabó ikrek, Petrovics Artúr, Domokos Dávid.

Domokos Dávid két bronzérmet nyert, 100 m gyors, és 100 m mellúszásban.

Mágocs Dóra második lett 100 m mellúszásban, ahol Tomasovszki Emese a harmadik helyen végzett. Mágocs Dóra pedig 3. lett 100 m hátúszásban

Az elmúlt két hétvégén az Aranyból 80 diák vett részt a Megyei Úszó Diákolimpián.

Gratulálunk remekül úszó diákjainknak és az őket felkészítő tanároknak, edzőknek!

Nagy Levente 2. lett!

A Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 8/6. osztályos...

A Sport Centrumban is járt a Mikulás

237 BAJNOKI ÉREM IDÉN - KÖSZÖNTÖTTE VERSENYZŐIT A NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM