Buszos kapcsolatok a városrészek között: friss térképek az új, átmeneti menetrendhez

Május elsejétől új, átmeneti buszmenetrend segíti a helyi közlekedést Nyíregyházán.

A témában számos felvezető cikkünk született, ezeket érdemes végigolvasni a teljes tájékozódáshoz.

A szakértői csoport, a Mobilissimus Kft. a teljes várost bemutató, korábbi mellett most négy új térképet készített különböző városrészi kapcsolatok bemutatására, melyek azt segítik átlátni, hogy az adott területekről átszállásmentesen hová lehet eljutni az átmeneti menetrend alapján. A négy térkép közül az egyik Örökösföldre készült, a másik a Sóstói úti kórház és Jósaváros kapcsolataira mutat rá, a harmadik a déli városrészekre visz, míg a negyedik a Kertvárosba és környékére. (Kattintson a térképekre a nagyítható PDF-formátum megnyitásához!)

Örökösföld

Kertváros

Jósaváros

Déli városrész

Az alábbiakban pedig összegyűjtöttük a témában eddig megjelent cikkeinket:

► Átmeneti buszmenetrend májustól Nyíregyházán: áttekinthetőbb közlekedés, könnyebb elérések
► Javul a kórház, a munkahelyek és a bevásárlóközpontok buszos elérhetősége
► Színes térkép mutatja az átmeneti menetrendben érvényes buszhálózatot – Van több újdonság
► Külön segíti az érettségizőket a májustól érvényes új, átmeneti buszmenetrend Nyíregyházán
► Hogyan készült a május elsejétől érvényes új, átmeneti, nyíregyházi buszmenetrend?
► Munkanapokon 4:03-kor, 4:43-kor és 5:13-kor is indulnak 5A jelzésű autóbuszok

Rendkívüli Örökbefogadó nap

Fogadj örökbe te is egy kutyust!