Újabb programok a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Irodában

Az augusztus is eseménydús volt az iroda életében. A nyári szünet utolsó teljes hetét biciklitúrával indították a fiatalok, melynek célpontja Nyírtelek volt.

A vidám hangulatú délutánt piknikezéssel, fagylaltozással és sportolással töltötték a résztvevő biciklitúrázók. Másnap ismét összegyűlt a csapat, immár a Mustárházban, ahol évtervező megbeszélést tartottak a diákok. A megbeszélés során számos új ötlet hangzott el, de szó volt az iroda már hagyománnyá vált olyan eseményeiről is, mint a Városi Verébavató vagy a Városi Diákparlament. A Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda folyamatosan várja a csatlakozni vágyó, aktív középiskolásokat, remélik, hogy szeptembertől sok új tagot köszönthetnek majd csapatukban.

A öt leggyakrabban kihúzott szám a lottón! - Rekordnyeremény!

A öt leggyakrabban kihúzott szám a...

Rekordnyeremény várható az évszázadok óta kedvelt lottón

Diáknap a Zrínyiben

Nézd meg a képeket!