WESSELÉNYIS VERÉBAVATÓ DIÁKSZEMMEL

Iskolánk, a Nyíregyházi SzC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma október 5-én rendezte meg a kilencedikesek számára a verébavatót. A megnyitót követően az eskütételünk következett.

A rendezvény alatt összemérhettük tudásunkat és talpraesettségünket a többi verébbel. Különféle próbákat kellett kiállnunk; volt itt joghurt-evés csukott szemmel, lufi fújás durranásig és még sok más… A tréfás feladatok végrehajtás mellett lehetőséget kaptunk műsoraink előadására is. Mi énekeltünk, de voltak, akik táncoltak.

Az eseményen a lányok hercegnek, a fiúk pedig hercegnőnek öltöztek. Az utolsó feladat és a pontok összeszámolása után volt az eredményhirdetés, ahol másodikok lettünk. Nem voltunk szomorúak, amiért nem mi nyertünk, hisz jól éreztük magunkat és ez a legfontosabb!

Dobrai Alexandra

(Nyíregyházi SzC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 9. C)

Fotók: Kohut Árpád

Az inczédysek is sétáltak

Ti csatlakoztatok a Gyalogló Nap rendezvényhez?

Ilyen volt a hétvégén a Sárkányhajó Fesztivál Sóstón

Ilyen volt a hétvégén a Sárkányhajó...

Sárkányok lepték el a Sóstói tavat.