Otthon hagyhatjuk az esernyőket

Otthon hagyhatjuk az esernyőket

Otthon hagyhatjuk az esernyőket

Az ország középső tájain a sok napsütés mellett gomolyfelhők képződnek, amelyek hétfő délután már akár jelentősebben is takarhatják a napot – olvasható a met.hu előrejelzéséből.

A keleti határ közelében mindvégig sok maradhat a felhő, a Nyugat-Dunántúlra pedig délután érkezhet vastagabb felhőtakaró. Száraz időre számíthatunk, mindössze az esti óráktól fordulhat elő nyugaton gyenge eső.

A változó irányú légmozgás gyenge, mérsékelt lesz, de a Kisalföldön a déli szelet élénk lökések is kísérhetik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 9 és 14 fok között várható. Késő estére 1 és 7 fok közé hűl le a levegő.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből kiderül, hogy a hét közepén helyenként akár 20 fok is lehet, a leghidegebb órákban viszont még lehetnek mínuszok.


#kapcsolódó

Megvan az idei év álompárja

Megvan az idei év álompárja

Sikeres volt az Álompár: nagyon sokan voltak kíváncsiak a legújabb esküvői...

Hétfőtől díjmentes lesz a közterületi parkolás Magyarországon - Közölte Orbán Viktor

Hétfőtől díjmentes lesz a közterületi...

Hétfőtől díjmentes lesz a közterületi parkolás Magyarországon - Közölte Orbán...