Januártól módosult a hulladékudvarok nyitvatartása Nyíregyházán

Januártól módosult a hulladékudvarok nyitvatartása Nyíregyházán

Január 2-tól módosult a hulladékudvarok nyitvatartása Nyíregyházán – tájékoztatott a az ÉAK Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság.

A változás a város mindkét hulladékudvarát érinti, az új rend célja a lakossági igényekhez jobban igazodó működés.

Korányi Frigyes utcai hulladékudvar (4400 Nyíregyháza, Korányi F. u. 3.) az alábbi nyitvatartás szerint fogadja az ügyfeleket:

  • hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken 7.00–15.00 között,
  • szerdán hosszabbított nyitvatartással 7.00–19.00 óráig,
  • szombaton 8.00–12.00 között.

Kerék utcai hulladékudvar (4400 Nyíregyháza, Kerék u. 1.) ezzel szemben elsősorban a délutáni ügyintézést helyezi előtérbe:

  • hétfőtől péntekig 10.00–18.00 között,
  • szombaton 8.00–16.00 óráig tartott nyitva.

A szolgáltató arra kérte a lakosságot, hogy a hulladékudvarok felkeresése előtt tájékozódjanak az aktuális nyitvatartásról, és lehetőség szerint a kevésbé forgalmas időszakokat válasszák a gyorsabb ügyintézés érdekében.

A hulladékudvarokat az ÉAK Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság üzemelteti. 

#kapcsolódó

Piacok nyitva tartása és parkolások alakulása Pünkösdkor

Piacok nyitva tartása és parkolások...

A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatása.

Elvarázsol, megihlet - A falu világa elevenedik meg a múzeumfaluban

Elvarázsol, megihlet - A falu világa...

A falusi élet a témája, annak a kiállításnak, amely a Sóstói Múzeumfaluban...